записи Галицько-Волинського парубка

Previous Entry Розповсюдити Next Entry
Українському SCI-FI бути!
poseidon
line_o
Нещодавно колекція моїх футболок отримала поповнення в своїх рядах у вигляді чудового екземпляра на тематику SCI-FI у поєднанні з фолк мотивами, автором якого є художник Андрій Данкович.

1T7A7585_2


Знайомтесь, це Андрій Данкович – він малює круті українські комікси у науково-фантастичній тематиці (від англ. SCI-FI):
1T7A7585_4_3

У середині липня він їде зі своїми (і не лише) коміксами, перший від України, до речі, у Сан Дієго на престижний міжнародний форум San Diego Comic-Con Inernational. Подія для української індустрії коміксів, поки відносно мало популярної, є дуже вагомою та знаковою.

Щоб потрапити на це дійство автори чекають по кілька років, Андрію поталанило і його заявку затвердили за кілька місяців, однією із причин такого швидкого затвердження Агдрій вважає свою оригінальну техніку, яку використовує при створенні своїх коміксів — малювання кольоровими олівцями, тобто повністю ручна робота (мінімум комп'ютерного втручання).


І про футболку. Андрій розробив її спеціально для цієї події, таке собі промо, чим ж вона унікальна?
1. Таких футболок є лімітований тираж.
2. Купивши її ви підтримаєте хлопців, які їдуть вперше від України на престижний форум San Diego Comic-Con Inernational.
3. Ваш маленький внесок вагомо вплине на розвиток українських коміксів.
1T7A7585_3


Якість для мене самий вагомий аргумент при виборі футболок. Тут матеріал 100% бавовна, принт якісний, носитиметься довго:
1T7A7585_4

І саме головне, купити футболочку можна на ideo-grafika.com або ж в приват до автора у фейсбук.

Побажаємо Андрію успіхів та тримаймо за нього кулаки.
P. S. Геть забув, скоро буде відяшечка з Андрієм про індустрію коміксів і не лише.Posts from This Journal by “футболочки” Tag


promo line_o Жовтень 16, 2015 14:45 87
Buy for 10 tokens
Якось вирішила вона переїхати жити з Дніпропетровська на Волинь. Познайомилися ми з «Тамарою», традиційно для теперішнього часу, через інтернет. Такою її я побачив вперше на фотках і так, це була любов з першого погляду. Не довго думаючи, придбав квиток на потяг і помчав за своєю…

  • 1
Годная футболка.

так-так і якість ґуд

  • 1
?

Log in

No account? Create an account