?

Log in

No account? Create an account

записи Галицько-Волинського парубка

Previous Entry Розповсюдити Next Entry
Літо у розпалі.
син
line_o
20150809_holoniv_001

Був трішки на озері Світязь. Опісля, уже традиційно їздив у село Холонів, що в Горохівському районі, на відкриття сезону полювання (сам не мисливець), попити горілки та порибалити. Качок було не густо, місцеві кажуть, що лебеді їх зі ставів повиганяли.

Вечір біля водойми, з вогнищем, зоряним небом, з гарною «поляною» медовуха, калганівка і ще купа всякого бухла, копчений кріль, качка з яблуками, бринза… з файними піснями та веселою компанією, що може бути кайфовішим.

Епілогом вечірніх посиденьок був похід у місцевий клуб (вхід 5 грн.), я відразу згадав свої 14 — тільки там можна випити з лівими чуваками єдрьоного сема і загризати його яблуком, попригати під старі і нові попсові хіти, дівки кидають косяки, хлопи теж ) Бля, веселуха.

Сьогодні рано встав на риболовлю з квадратною головою, Павлівське не допомогло і місцевий сем теж. Трохи освіжився в прохолодному ставі. Спека два дні неймовірна. Мені ще й досі здається, що трохи рум'яний. Треба збавляти оберти зі спиртним.


promo line_o october 16, 2015 14:45 87
Buy for 10 tokens
Якось вирішила вона переїхати жити з Дніпропетровська на Волинь. Познайомилися ми з «Тамарою», традиційно для теперішнього часу, через інтернет. Такою її я побачив вперше на фотках і так, це була любов з першого погляду. Не довго думаючи, придбав квиток на потяг і помчав за своєю…

  • 1
Весело проводиш час.)

вісіліся) сікі тої жизні

  • 1